Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Not Defteri | Kamusa uzanan el, namusa uzanmıştır~ Cemil Meriç ~

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarıdır~ Ludwig Wittgenstein ~

AnasayfaŞairlerimizPoetik MetinlerBulabileceklerinKitapLatest imagesPortalliGaleriAramaKayıt OlGiriş yapgerçekler adına...

.......yanlış anlama seni sewmiyorum...

YazarMesaj
blacklegend

blacklegend

.......yanlış anlama seni sewmiyorum... Empty
MesajKonu: .......yanlış anlama seni sewmiyorum...   .......yanlış anlama seni sewmiyorum... Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 10:48 am

ilk gordugum yerde zilgiti basacaktim sana...
okudugum bir kitap ile aklima geldin yine. aslinda her yuzde seni goruyordum ilk baslarda ama artik bir sima gormesem de seni goruyorum gozlerimin onunde...
seni sevdigimi itiraf etmesem de sana soylemesem de... soylemeyecegim iste, var mi bi diyecegin?
senin beni sevmedigini dahasi dusunmedigini hatta ve hatta hatirlamadigini bilmek bile sana olan duygularimi degistirmiyor...
acisa da kalbim ve ruhum ve hatta inkar etsem de seni... dayanamiyorum ve dusunuyorum seni...
"ha" demeni anlamadigin cumleler karsisinda, safca bakmani ve gulumsemeni seviyorum. umrumda olmasa da kuzenlerinden bahsetmeni ve benim hayatimmis gibi anlattiklarinin bana cok yakin gelmesini seviyorum...
yanlis anlama "seni seviyorum" demiyorum. aslinda umrumda bile degilsin, dusunmuyorum bile seni...
durusunu seviyorum, bakisini ve safligini, cok sey gormus ve yasamis gibi davranmani ve kendini cok guclu gormeni seviyorum. yanlis anlama seni sevmiyorum...
yaptigin bir hatanin ardindan hicbir sey yokmus gibi davranmani seviyorum ama seni sevmiyorum...
sezen aksu tadinda konusmani seviyorum, ekmek ve sarap tadinda bakislarini seviyorum ama seni sevmiyorum...
cunku artık sende beni sevmiyorsun..

....ya gözlerim aklında ya aklım adında ve hayalim karşımda yada sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum yada çok özlüyorum ya özlemek çok güzel yada özlenen...

.......yanlış anlama seni sewmiyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-